Your Feedbacks

Your thoughts are valuable to us.

Read Other Guest Comments About Us

You can read the comments made for us below, or you can comment on us.

Cennetin köşesi Kaşın sıcak pansiyonu

Tamer Ş's Avatar

Lale pansiyona arkadaşımızın tavsiyesi üzerine eşimle birlikte gittim.kaş merkeze ve küçükçakıl plajına çok yakın mesafede olan pansiyon sıcak insanlar tarafından işletiliyor. Odalar ferah ve geniş.kahvaltılar gayet lezzetli ve ev yapımı.seneye pansiyonun yenileceğini öğrendik umarım sıcaklığını kaybetmez.biz Kaşı çok beğendik Lale pansiyonda beklentimizi karşıladı. Herkese tavsiye ederim.

Tamer Ş - İstanbul

Kahvaltısı ve manzarası harika!!

Aytaç Ç's Avatar

Aile işletmesi olan bu pansiyona bir dost tavsiyesi üzerine gittik. 3 gece konakladığımız bu pansiyonun sabah kahvaltılarına bayıldık. Kaş merkeze ve plajlarına çok yakın bu pansiyonu kesinlikle denemelisiniz!!

Aytaç Ç - Ankara

KAŞ'taki sıcak ortam;LALE PANSİYON

ozerkor's Avatar

24 yıl sonra Kaş'a gitmeyi planladık. Ondan önceki ziyaretimiz 1983 teydi. Eh aradan uzun bir zaman geçince kafada da bir sürü soru işaretleri oluşmadı değil. Kaş'ı nasıl bulacaktık? Yıllar sonra, kalacağımız yer nasıl bir yerdi, en önemlisi Bayram kalabalıklığında bu tatil nasıl geçecekti? Arefe günü Kaş'a ulaştığımızda birçok yerin olduğu gibi Kaş'ın da çok değiştiğini ama herkesin gönlünce yaşadığı Kaş'ın varlığını sürdürdüğünü gördük. Sırada kalacak olduğumuz Lale Pansiyon'a ulaşmak vardı. Rezervasyonu 50 gün önceden yaptırmıştık. Aile dostumuzun önerdiği bir yerdi. Sabah erken saatlerde ulaştığımızda begonvillerin sarmaladığı, bahçesinde dilediğince açan çiçeklerin karşıladığı bir yer vardı karşımızda. Saniye ve Hatice kardeşler ve de en önemlisi anneleri Ayşe Teyze sıcak bir karşılamayla bizlere hoşgeldiniz dedi. Abartmak istemiyorum ama gerçekten de 24 yıl önce kaldığımız yerden tatilimiz devam ediyor gibiydi. Pansiyonda kaldığımız 5 gün boyunca o sıcak ilgiyi en önemlisi muhteşem kahvaltısını unutmak mümkün değil. Küçük Çakıl'ın çok yakınında olması da eşsiz konumunu destekliyor. Ayrılırken Saniye Hn.'ın tez yine gelelim diye döktüğü bir bardak su yetmedi, arkamızdan da sıkı bir yağmur yağmış. Bunu işaret kabul ettik. En kısa zamanda bu güzel insanlarla yine aynı çatı altında birlikte olacağız.

ozerkor - İzmir

CENNETTE TATİL

Ahmet C's Avatar

Güzeller güzeli ülkemin cennet ten bir köşesi olan kaş ve harika bir pansiyon lale pansiyon sıcak konuk sever saaahipleri cici tonton teyzesi anne harika yoresel kahvaltıları tertemiz ben beyaz odaları pembe çiçekleri ve harika asma altında bahçesi olan gezdiklerim arasında bana göre en muthisi ilan lale pansiyon harika deniz goruntusu hemen merkezin dibinde olan ruhunuzu dinlediğini hissede bilecehiniz bir cennet en azından biz ailecek ole hissettik otellerle kiyaslamayin bence oteller yanında sönük kalırlar

Ahmet C - İstanbul

Çok sıcak, samimi!

Yusuf Onur A's Avatar

Mükemmel bir konuma sahip, merkezde, tüm beach lere yakın, en iyisi de çok sıcak samimi insanlarla tanışacaksınız.evinizde kalıyormuş gibi hissedeceksiniz. Kesinlikle burada kalın. Kahvaltısı börekleri ve özellikle reçelleri ev yapımı ve çok lezzetli.

Yusuf Onur A - İstanbul

Temiz, rahat ve huzurlu

Suheyla O's Avatar

Kaş'ın merkezinde, plajlara çok yakın sevimli, temiz ve rahat bir pansiyon. Havlular çok temiz, yatak çok rahat. Kendimi evimde gibi hissettim. Odamızda buzdolabı ve TV vardı. Bizimle çok yakından ilgilendiler, için gezilecek yerler ile ilgili yardımcı oldular. Wi-Fi sorunsuz, tatildeyken işlerimizi de takip edebildik. Kahvaltılar mükemmel, ev yapımı reçeller, kekler, kurabiyeler ve börekler nefis. Çok güvenerek arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim rahat ve güvenli bir aile pansiyonu.

Suheyla O - Ankara